UAB „Dasita“ atšventė 20 – ąjį gimtadienį

Rugsėjo 20 – ą, gausus būrys tiekėjų, partnerių, bičiulių rinkosi, konditerių technologų lofte, priklausančiame „ Virtuvės mitų griovėjams“ kur vyko 20-ojo  gimtadienio šventė. Svečiai dalinosi prisiminimais, bei aktyviai įsitraukė į renginio programą.

Renginio metu buvo pristatytas atnaujintas UAB „Dasita“ logotipas bei internetinis puslapis, pademonstruota technologų darbo iliustracija – maždaug 6 minučių video apie kone svarbiausių žmonių – technologų darbą bei produktų gimimą.

Svečiams geras emocijas teikė specialiai į renginį atvykęs Monmart muzikantas Laurent Attali su žmona Bénédicte Ferber. Taip pat šventės metu skambėjo geriausių Jazz muzikantų atliekami kūriniai.

Vakarienę ruošė ir stilių kūrė nepakartojami „Virtuvės mitų griovėjai“ – Alfas ir Ali, kurie taip pat rūpinosi ir  pagrindiniu gimtadienio simboliu – tortu,  bei surengė nepakartojamą šou ir tortą, kuris pasiekė  20 – mečio aukštumas, pagamino tiesiog svečių akyse.

Vakarą vainikavo bei įprasmino UAB „Dasita“ direktoriaus, įmonės įkūrėjo p. Anatolijaus Pachomovo kalba

„Prieš 20 metų pagrindinė mūsų veiklos kryptis buvo produktų tiekimas Lietuvos kepėjams bei konditeriams. Tai yra atvežti produktus iš gamintojų – mūsų tiekėjų į sandėlį ir pristatyti kepėjams bei konditeriams. Nuo pat pradžių mūsų partneriai – tiekėjai suprato kaip svarbu yra technologinis klientų palaikymas rodant galutinių gaminių iliustracijas ir variacijas, teikiant pagalbą darbo procese kepyklose ir konditerijos cechuose, o ypač atnešant Vakarų naujienų ir idėjų į mūsų tuometinę nusistovėjusią duonos ir konditerijos pramonę. Mes supratome, kad pagrindas yra ne logistika. Nuo tada produktas pas mūsų klientus “keliauja” kaip gaminio su idėja išraiška. Tai mes vadiname technologine pagalba.

Taigi, mes siūlome receptūras, gaminius, kartu su klientais aptarinėjame, tobuliname produktus tol, kol pasiekiame tai, ko norite Jūs, gerbiamieji mūsų klientai. Mums svarbiausias – technologinis ryšys tarp produkto ir kliento norimo rezultato. Taigi, dabartinis mūsų gyvenimas verda ne sandėlyje, o kepyklos laboratorijoje. Ir tai yra tik „kūribinio kelio pradžia“. Mes tikimės įsigilinti į visas problemas ir procesus, kuriuos kepėjas ar konditeris patiria. Mes sieksime analizuoti, aptarti pasiūlymus, drauge ieškoti sprendimo. Ir visa tai vadiname- pasitikėjimu mumis. Visų pirma, mūsų technologinis požiūris – naujo gaminio sukūrimas nuo pradžios bus vykdomas kartu. Dar daugiau, rūpinsimės ne tik receptūra bei gamyba, bet ir įvedimo į rinką klausimais. Jūs užduosite mums klausimus, mes ieškosime atsakymų. Jūs susidursite su problemomis, mes jas spręsime: kurdami, siūlydami, įgyvendindami. Tai bus natūralus ir nenutrūkstamas procesas. Jūs – mūsų iššūkis. Tik dėl Jūsų mes gyvuojame jau 20 metų.“

Gimtadienio šventinę dvasią palaikė ir svečius prižiūrėjo bei užbūrė renginio vedėjas, nepakartojamas, kaip visada charizmatiškas, nuoširdus bei atsidavęs Vytautas Rumšas.

Ypatingi renginio svečiai:

  • Vienos didžiausių mišinių duonoms bei bandelėms gamintojų pasaulyje IREKS (Vokietija)  technologas, konsultantas Europos šalims Andreas Kimpel kiekvienam stalui padėjo pajausti švelnios duonelės duonelės kvapą.
  • IREKS ENZYMA (Čekija),  garsėjančios kaip įdarų, ypač aguonų, ir kremų konditerijoje bei tešlų pasgaminių gamintoja direktorius Mr. Jaromír Gec, eksporto vadovas Miroslav Ryba bei vyriausiasis technologas, produkų kūrėjas Radim Kurečka.
  •  MARTIN BRAUN – priklausančios MARTIN BRAUN grupei, turinčios 80 metų patirtį bei tapusios viena pirmaujančių įmonių kepinių bei aromatų sektoriuje eksporto vadovas ponas Dietmar von Gradowski bei eksporto technologas, konsultantas  Joachim prigamino napamirštamų saldžių taurinių desertų ir originalių saldžių sušių.
  • CALLEBAUT ambasadorius Mariusz Buritta, šokolado meistrų konkurse „World Chocolate Master Paris 2011“ 7 vietos laimėtojas prigamino renginio svečiams skanių,  gomurį glostančių saldainių.
  • Taip pat draugai – BALT-HELLIN jau 20 metų puikius santykius Latvijoje ir Estijoje  puoselejantys partneriai: direktorius ir savininkas Otto Schütt su žmona Agnes Schütt ir pardavimų vadovė Ave Roomets.
  • Vienas geriausių grafikos dizainerių – Edvardas Kavarskas, internetinio puslapio partneris bei atnaujinto įmonės logotipo autorius.
  • Marius Ivanovas – GLCDigital skaitmeninės reklamos agentūros Latvijoje įkūrėjas ir vadovas.

Trumpai apie mus

Nuo 1993 metų  bendradarbiaudami su konditeriais ir kepėjais Lietuvoje, puoselėjame gardžias kepimo tradicijas ir suteikiame įvairiapusį aptarnavimą: nuo burnoje tirpstančio gaminio idėjos iki jo pateikimo rinkai, nuo kasdienių patarimų iki sudėtingų technologinių sprendimų, nuo profesionalaus kepyklos įrengimo iki sėkmingo verslo plėtros.

Inovatyvus, atsakingas požiūris, kepimo gamyboje naudojami tik aukščiausios kokybės ingredientai ir aistra darbui įkvepia kūrybiškai kartu su partneriais plėtoti verslą.