About us

Nuo 1993 metų UAB „Dasita“, bendradarbiaudama su konditeriais ir kepėjais Lietuvoje, puoselėja gardžias kepimo tradicijas ir suteikia įvairiapusį aptarnavimą: nuo burnoje tirpstančio gaminio idėjos iki jo pateikimo rinkai, nuo kasdienių patarimų iki sudėtingų technologinių sprendimų, nuo profesionalaus kepyklos įrengimo iki sėkmingo verslo plėtros.

Inovatyvus, atsakingas požiūris, kepimo gamyboje naudojami tik aukščiausios kokybės ingredientai ir aistra darbui įkvepia kūrybiškai plėtoti verslą KARTU – su partneriais, klientais – su Jumis!

VIZIJA

Lyderiaujanti konditerijos gaminių įmonė, veiklą grindžianti kepinių tradicijų puoselėjimu, abipusės naudos kūrimu ir patirties perdavimu.

MISIJA

Populiarinti konditerijos gaminių kepimo tradicijas ir kelti jų technologinį gamybos lygį Lietuvoje, dalytis patirtimi ir formuoti įkvepiančią kūrybingo verslo aplinką. Dasita HQ VilniusNuo 1993 metų UAB „Dasita“, bendradarbiaudama su konditeriais ir kepėjais Lietuvoje, puoselėja gardžias kepimo tradicijas ir suteikia įvairiapusį aptarnavimą: nuo burnoje tirpstančio gaminio idėjos iki jo pateikimo rinkai, nuo kasdienių patarimų iki sudėtingų technologinių sprendimų, nuo profesionalaus kepyklos įrengimo iki sėkmingo verslo plėtros. Inovatyvus, atsakingas požiūris, kepimo gamyboje naudojami tik aukščiausios kokybės ingredientai ir aistra darbui įkvepia kūrybiškai plėtoti verslą KARTU – su partneriais, klientais – su Jumis!

VIZIJA

Lyderiaujanti konditerijos gaminių įmonė, veiklą grindžianti kepinių tradicijų puoselėjimu, abipusės naudos kūrimu ir patirties perdavimu.

MISIJA

Populiarinti konditerijos gaminių kepimo tradicijas ir kelti jų technologinį gamybos lygį Lietuvoje, dalytis patirtimi ir formuoti įkvepiančią kūrybingo verslo aplinką.